Včelí mateří kašička po porodu

Energetická bomba po porodu

Období těhotenství a porod jsou tím nejúžasnějším obdobím v životě žen, které zahrnuje řadu příjemných chvil. Toto období je pro ženy jedinečné, protože po něm nastává moment, kdy se ze žen stávají matky, které poskytují péči, pozornost a lásku svým dětem den co den.

predetiProto je třeba, aby maminkám pomáhali milující členové rodiny a přátelé, kteří jim usnadní každodenní povinnosti a kteří pomohou poskytnout takové prostředí, ve kterém převládá klidná atmosféra, ve které je čas novorozence poznávat, pečovat o ně a důkladně je vyživovat.

Avšak mnohé maminky nemají takové štěstí a chybí jim podpora rodiny a blízkých přátel. V takovém případě musí maminky čelit spoustě překážek samy, proto je nutné, aby měly k dispozici nějakou formu pomoci.

Posílení organismu maminek

Po porodu je pro ženy velmi důležitý přísun určitých vitamínů a minerálů, které jsou nutné k zotavení těla a organismu po porodu. Právě takové druhy minerálů a vitamínů obsahuje včelí mateří kašička, zásobuje jimi organismus maminek a tím urychlí zotavení a dodá velké množství energie. Včelí mateří kašička je proslulá tím, že dodává organismu, který se zotavuje z porodu, všechny ty složky, které jsou nezbytné pro udržení fyzické i psychické rovnováhy.

Doplnění železa a minerálů

Často nastává situace, kdy je v těle maminek po porodu potřeba zvýšit hladinu železa, a právě užíváním včelí mateří kašičky lze zajistit optimální přísun železa. V takovém případě, kdy jsou maminky fyzicky i psychicky vyčerpané a trpí poruchami spánku, je také ideální využít včelí mateří kašičku. Právě její bohaté složení podporuje kvalitní a nepřerušovaný spánek.

Včelí mateří kašička je účinnou zbraní i proti poporodní depresi, protože dobíjí tělo maminek velkým množstvím vitamínů (obsahuje všechny vitaminy skupiny B, které jsou odpovědné za harmonizaci nervové soustavy).

I nejpopulárnější člen Anglické královské rodiny měl zkušenosti s blahodárnými účinky včelí mateří kašičky po porodu. Právě Lady Diana užívala už během těhotenství včelí mateří kašičku, která jí pomohla překonat častou nevolnost. Po porodu znovu sáhla po včelí mateřské kašičce a pomocí ní úspěšně zvládla příznaky poporodní deprese.

Na základě svého složení, včelí mateří kašička podporuje u maminek i tvorbu mléka, tím pádem přispívá k tomu, aby byl novorozenec zásoben dostatečným množstvím stravy.

Přes mateřské mléko se dostane i k děťátku

Tím, že maminka užívá včelí mateří kašičku, se její živiny a posilující účinky dostávají i do organismu děťátka. Řada klinických studií dokazuje, že právě takovým způsobem se dosáhlo vynikajících výsledků u slabších a méně vyvinutých dětí.