Hledáte posilovač imunitního systému? Zvolte včelí mateří kašičku!

Nejlepší prevencí proti chorobám je detoxikace.

Tvorba nemocí v lidském těle je úzce spjata se stavem lidského organismu. To znamená, že pokud udržíme náš organismus v rovnováze, o to snáze předejdeme onemocněním. Dnes, tedy v 21. století, je téměř nemožné vyvarovat se jedovatým látkám z našeho blízkého okolí a také se vyhnout chemickým látkám, které přijímáme denně ve formě potravin, které jsou většinou chemicky ošetřovány. Množství těchto látek a sloučenin v našem těle může vést k vážným zdravotním problémům, a proto je důležité, abychom se jich co nejdříve zbavili. A právě pro tento účel je vhodná detoxikace, po které zůstane naše tělo čisté a odolné vůči chorobám.

Včelí mateří kašička a detoxikace

imunitaDetoxikaci lidského organismu je možné provést několika metodami. Jednou z nich je právě konzumace včelí mateří kašičky. Díky jejímu bohatému složení (bílkoviny té nejvyšší kvality, komplex vitamínů skupiny B, minerály, cukry, tuky a mnoho vzácných složek) je schopna regenerovat buňky lidského organismu, čímž podporuje vyvážené a zdravé fungování lidského těla. Tyto složky nejen že vyživují náš organismus, ale i ho posilují a podporují správnou funkci jater, která hraje důležitou roli při detoxikaci organismu. Včelí mateří kašička není lékem, ale přírodní látkou, a právě proto jsou její složky mnohem účinnější než synteticky vyrobené vitaminové doplňky výživy. Je důležité vědět i to, že po dlouholetých zkušenostech s užíváním včelí mateří kašičky se neprojevily žádné vedlejší účinky.

V okamžiku, kdy začneme užívat mateří kašičku, se v našem těle spustí proces detoxikace. Po pár dnech užívání včelí mateří kašičky může tento proces detoxikace vyvolat průjem a/nebo bolest hlavy, ale přesto ji nepřestávejte užívat, protože tyto účinky jsou způsobeny samotnou detoxikací. Po překonání této fáze si již můžeme užívat její příznivé účinky, díky nimž bude tělo i mysl v rovnováze.

Včelí mateří kašička – revitalizace imunitního systému

Včelí mateří kašička je schopna pozitivně působit na několik bodů imunitního systému a tím ovlivňovat jeho funkci. Obecně to znamená to, že pomáhá imunitnímu systému bojovat proti virům, bakteriím, houbám a jedům. Také podporuje funkci bílých krvinek, které zbavují náš organismus nebezpečných látek. Včelí mateří kašička obsahuje i složky, které přímo ničí bakterie. Na základě mnoha výzkumů se prokázalo, že její složky efektivně zastavují rozmnožování herpesového viru a účinně ničí bakterie E. coli. Kromě toho bylo dokázáno i to, že ničí viry plísní a chřipky. Včelí mateří kašička urychluje zotavování po různých nemocech.

Použití

Před samotným užíváním včelí mateří kašičky je důležité, abychom se ujistili, zda na ni nejsme alergičtí, a proto bychom měli v prvních dnech užívat pouze menší dávky. Pro osoby, které mají problémy s krevním tlakem, je nezbytné, aby před užíváním včelí mateří kašičky absolvovali konzultaci s lékařem, protože mezi její účinky patří i snížení krevního tlaku. Pokud byste měli jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte nás.