• Připravte své dítě i celou rodinu na podzimní chřipkové období, využijte přírodní sílu včelí mateří kašičky a posilněte imunitní systém Vaší celé rodiny Tím, že včelí mateří kašička podporuje a posiluje přirozenou obranyschopnost našeho organismu, je ideálním doplňkem výživy i pro ty nejmenší. V předškolním věku pomáhá organismu dítěte čelit chřipce a různým druhům virových a bakteriálních onemocnění. Některé složky včelí mateří kašičky mají i fungicidní účinek a posilují bílé krvinky, které bojují se zárodky chorob v našem organismu. Pozitivem je i to, že užíváním včelí mateří kašičky se děti nejen rychleji vyléčí z nemocí, ale po vyléčení budou více odolné vůči chorobám. Vyzkoušejte naši 3-měsíční kúru nyní za 1 590 Kč! Popis produktu Pozornosti včelařů během jejich práce neunikl rozdíl, který zpozorovali mezi včelou matkou a včelími dělnicemi. Včelí dělnice se dožívají podstatně méně (4 až 6 týdnů) ve srovnání se včelí matkou, která se dožívá 5-7 let. Včelí dělnice jsou viditelně menší ve srovnání s včelími matkami a také jejich vzhled je mnohem jednodušší. Včelí matky jsou větší, zejména jejich bříška jsou vyvinutější, jsou delší a jejich zbarvení je výraznější. Ale největším rozdílem mezi nimi je fakt, že včelí matky jsou jako jediné schopné klást oplodněná vajíčka a tím udržují jejich druh naživu. Včelaři a vědci se po několik generací výzkumů pokoušeli zjistit příčinu rozdílů mezi včelími matkami a včelími dělnicemi. Dnes už vědí, že jedinou příčinou jejich rozdílnosti je rozdíl v jejich potravě. Larva, ze které se má vyvinout včelí matka je krmena speciální potravou jak během vývoje, tak i během celého svého života. Tato jedinečná a velmi hodnotná potrava je právě včelí mateří kašička. Právě proto se nazývá včelí mateří kašička elixírem dlouhého života a plodnosti. Dosavadní zkušenosti ukazují, že včelí mateří kašička a její blahodárné vlastnosti mají pozitivní účinky na lidský organismus. Ve skutečnosti včelí mateří kašička znovu probudí náš organismus regenerováním našich buněk. Má jedinečnou schopnost, díky které léčí tam, kde je to nejvíce potřeba.
  • Včelí mateří kašička přirozeně posiluje organismus.
  • Podporuje správnou funkci organismu, regeneruje jeho buňky a tím zpomaluje proces stárnutí.
  • Je to vynikající, posilující a osvěžující přípravek, a jeho konzumací můžeme zvýšit náš pracovní výkon.
  • Zvyšuje schopnost koncentrace a pozornosti.
  • Podporuje imunitní systém našeho organismu a tím zvyšuje fyzickou i mentální odolnost.
  • Má příznivé účinky na dýchací cesty a sliznice.
  • Napomáhá při trávení a urychluje metabolické procesy v lidském organismu.
  • Je to účinný posilovač paměti.
  • Má uklidňující účinky na tělo i duši po každodenním vlivu stresu.
  • U dětí pomáhá řešit problémy s nespavostí, nechutí k jídlu a oslabenou imunitou.
  • Podporuje krvetvorbu.
  • Normalizuje menstruaci a pomáhá při otěhotnění.
  • Má pozitivní vliv na organismus žen v období menopauzy.
  • Zmírňuje bolesti kloubů.
  • Dodává pružnost pokožce.
  • Pomáhá při léčbě bradavic posílením imunitního systému.

  Její nejdůležitější složky

  Obsahuje mnoho složek nezbytných pro lidský organismus. Složení mateří kašičky je velmi bohaté a díky společnému účinku těchto složek má takový blahodárný účinek na lidský organismus. Obsahuje přibližně 66% vody. Velmi důležitý je vysoký obsah bílkovin, který představuje 18-25%. Ve včelí mateřské kašičce byl dosud zjištěn výskyt 25-ti druhů aminokyselin. Dále obsahuje důležité mastné kyseliny, vitamíny a minerály. Najdeme v ní stejné sacharidy jako v medu. Obsahuje také ve vysokém poměru gama-globulin, který posiluje imunitní systém a tak se náš organismus snadněji brání vůči nemocem. Obsahuje i složky, které se v ní vyskytují jen ve velmi nízké koncentraci, ale o to více jsou důležité. Jsou to antibiotické, herbicidní složky a prohormony. Z prohormonů je nejdůležitější acetylcholin, který působí v centrální nervové soustavě a podněcuje hipokampus k vytváření nových vzpomínek. Včelí mateří kašička je přirozeným zdrojem 10-hydroxy-delta-2-decenové kyseliny, která má antibakteriální účinek a tím podporuje obranyschopnost našeho organismu. Včelí mateří kašička je z biochemického hlediska velmi složitá. Byla podrobena mnoha výzkumům, ale malé procento jejích složek je dodnes neznámé. Její složení a struktura je natolik jedinečná a výjimečná, že se dodnes ještě nepovedla vyrobit synteticky. Právě to je důkazem, že včelí mateří kašička je jedinečný druh výživy.

  Dávkování

  Užívejte denně 2x1gram pod jazyk a nechte ji rozpustit. První dávku užijte ráno, půl hodiny před jídlem a druhou dávku hodinu po večeři. Užívejte ji v 2-3 měsíčních kúrách. Mezi jednotlivými kúrami doporučujeme vložit 30 denní pauzu. Podrobnější informace o dávkování se můžete dočíst v „encyklopedii o mateří kašičce“. K produktu prodáváme i odměrku, která když je naplněna po okraj včelí mateří kašičkou, tak obsahuje dávku 1 gram. Chuť čisté včelí mateří kašičky není příliš příjemná, má nakyslou, mírně štiplavou chuť, kterou způsobují mastné kyseliny (10- HDA a acetylcholin). Její chuť je specifická, nedá se k ničemu přirovnat, ale dá se na ni snadno zvyknout. Na našich stránkách se můžete dočíst o více způsobech užívání. Pro ty, kdo by si nezvykli na její chuť, doporučujeme náš další produkt, včelí mateří kašičku v medu.

  Uskladnění

  Včelí mateří kašičku uchováváme v chladničce v teplotě pod 5°C. Pokud ji chceme uchovat po delší dobu, můžeme ji skladovat i v mrazničce. Můžeme ji smíchat i s medem a to v poměru 25g včelí mateří kašičky na 500g medu a tak ji lze skladovat i mimo chlad. Uskladňujte ji vzduchotěsně na suchém, chladném místě a mimo dosah světla. Nesmí se dotýkat kovových předmětů. Produkt je dodáván s kovovým uzávěrem, jehož vnitřek je však pokryt ochrannou vrstvou, takže nepřichází do styku s kovem a tím pádem neoxiduje!

  Upozornění

  Nevhodné pro děti do 3 letech. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Doplněk výživy neslouží jako náhrada vyvážené stravy. Při alergii na včelí produkty mohou vzniknout kontraindikace.

  Trvanlivost

  Čerstvá včelí mateří kašička si uchová svůj příznivý účinek až 12 měsíců od jejího sběru (při skladování při teplotě 0-5°C) a to i přesto, že neobsahuje žádné přídavné ani konzervační látky. Datum trvanlivosti je vyznačeno na spodní části produktu. Před objednáním tohoto produktu se o podmínkách dodání a o možnosti dodání chlazené včelí mateří kašičky informujte zde.

  Aktuální akce při koupi 2ks stejných produktů 5% sleva při koupi 3ks stejných produktů 10% sleva při koupi 4ks stejných produktů 15% sleva při koupi 5ks stejných produktů 20% sleva

 • Bee Beauty výživový doplněk s lyofilizovanou včelí mateří kašičkou, kolagen, křemeliny a vit. B1, B2, B5, B6, D3 a K2

  ZDRAVÁ A KRÁSNÁ POKOŽKA, VLASY A NEHTY 60 kapslí Kapsle mateří kašičky s lyofilizovanou mateří kašičkou a několika dalšími hodnotnými přírodními látkami pro zářivou krásu a mladistvou pokožku. Její zvláštností je, že obsahuje i kolagen, který je zodpovědný za napnutí a pružnost pokožky. Může zajistit hezčí, napjatější pokožku, lesklejší a silnější vlasy bez lupů, se zvýšeným pocitem čistoty, doporučujeme pro všechny typy pokožky a vlasů. Složení: Lyofilizovaná mateří kašička Kolagen Kremelina Vitamín B1 Vitamín B2 (riboflavin) Vitamín B5 (kyselina pantotenová) Vitamín B6 Vitamín D3 Vitamín K2

  Kdy doporučujeme?

  - Chcete-li získat pomoc při každodenní kosmetice z přírodních zdrojů - chcete-li svou normální pokožku správně ošetřovat, - máte-li obavy z předčasného stárnutí, - pokud máte problematickou pokožku, vyrážky, ekzémy, - pokud se již trápíte s objevením prvních vrásek, - nebo pokud hledáte podporu při ošetřování Vaší zralé, opotřebované pokožky. - Chcete-li své lámavé a zranitelné vlasy udělat silnějšími, odolnějšími, pokud chcete normalizovat činnost pokožky hlavy, pokud byste se rádi zbavili lupů.

  V čem pomáhají další přírodní složky?

  Vitamin B1 (thiamin) - hraje důležitou roli v zabezpečení metabolismu sacharidů buněk Vitamin B2 (riboflavin) - přispívá k integritě pokožky a sliznice, Vitamín B5 (kyselina pantotenová) - je potřebný pro udržení metabolismu buněk, zajištění krásy pokožky a vlasů, Vitamin B6 (piridoxín) - spolu s dalšími je v organismu zodpovědný za integritu pokožky a její zdravý vzhled, Vitamin D3 (kalciferol) - je jedním z mnohostranných vitaminů D, přispívá hlavně ke zdraví kostí, Vitamín K2 (menakinon) - rovněž hraje důležitou roli v procesech tvorby kostí, Kolagen – je zodpovědný za pružnost, tón a mladistvý vzhled pokožky. Křemelina - zlepšuje stav pokožky: akné, ekzémy, svědění, stařecké skvrny, vrásky

  Jak přispívá mateří kašička Bee Beauty ke kráse?

  Díky svému obsahu kolagenu může pokožku udělat napjatější, svěžejší. Vlákna kolagenu v naší pokožce se se zvyšujícím se věkem lámou, jejich tvorba se snižuje. Mateří kašička je navíc bohatá na ty aminokyseliny, které podporují tvorbu kolagenu. Regeneruje zralou pokožku. Vitamíny, minerální látky a mastné kyseliny obsažené v kapsli mateří kašičky hydratují a obnovují pokožku. Takto se zralá pokožka obnoví, již existující hluboké vrásky mohou vyblednout a je menší pravděpodobnost tvorby nových vrásek. Ošetřuje problematickou pokožku s vyrážkou a ekzémy. Mateří kašička má i antibakteriální účinky, snižuje záněty a takto se vyznamenala i v ošetřování mastné pokožky s vyrážkou nebo ekzémy. Problematická pokožka obličeje bude mít svěžejší, čerstvější vzhled. Regeneruje vlasy a pokožku hlavy. Mateří kašička je schopná regenerovat i strukturu pokožky hlavy, zjistí její vyváženější činnost. Vlasy se tak stanou silnějšími, lze tak předejít dokonce i tvorbě lupů nebo jejich tvorbu snížit.

  Kdy zaznamenáme zkrášlující vliv mateří kašičky?

  Mateří kašička je elixírem krásy, pro její viditelný vliv ji už i v kosmetice používají od pradávných dob. Zajímavostí je, že ve starém Egyptě nevyužívaly její výhody pouze za života, ale v určitém poměru smíchanou ji používali i při balzamování význačných osobností, aby se tělo zachovalo pro věčnost v co možná nejlepším stavu. I Řekové a Inkové objevili zkrášlující vliv mateří kašičky, Inkové ji už užívali jako posilující prostředek. Od té doby už i výzkumy prokázaly její mimořádné účinky, a proto není divu, že v dnešní době je důležitou základní látkou krémů na pokožku či na ošetřování partií kolem očí, pleťových masek, vlasových šamponů a balzámů. Má mimořádně blahodárný vliv na pokožku hlavy a vlasy, pomáhá při snižování tvorby lupů, posiluje vlasy.

  Proč je forma kapsle výhodná?

  Kapsle mateří kašičky se připravuje odpařováním vody zmrazením, jiným slovem lyofilizací. Tento dehydratační proces probíhá bez přidání chemikálií nebo tepla, díky čemuž Bee Beauty zachová celý obsah živin čerstvé mateří kašičky. Na rozdíl od čerstvé mateří kašičky nevyžaduje nepřetržité chlazení, můžete ji vzít všude s sebou, snadno se dá zařadit do denního programu. Zatímco je chuť čerstvé mateří kašičky nezvyklá, pálivá, kapsle naproti tomu poskytuje příjemný chuťový zážitek.

  Jak užívat?

  Doporučujeme 2x1 kapsli denně, jednu ráno, jednu večer, aby byl přísun živin nepřerušený.

  Zvolte si kapsli mateří kašičky Bee Beauty, která Vás obdaří krásou přicházející z přírody!

  Zdravotní údaje: Bee Fertile výživový doplněk s lyofilizovanou včelí mateří kašičkou Složení: Lyofilizovaná včelí mateří kašička (Royal Jelly), Kolagen II (hydrolyzovaný hovězí kolagen), křemelina (SiO2), Vitamín B5 (calcium-D pantothenate), Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), Vitamín B1 (tiamine hydrochlorid), Vitamín B2 (riboflavin), Vitamín D3 (cholekaciferol), Vitamín K2 (menachinon MK7)
   Účinná látka ve 2 kapslích tj. v denní dávce  %RVH *
  Lyofilizovaná včelí mateří kašička  400 mg  -
   Kolagén  240 mg  -
   Kremelína  160 mg  -
   Vitamín B5  24 mg  400.00%
   Vitamín B6  10 mg  714.20%
   Vitamín B1  5 mg  454.50%
   Vitamín B2  5 mg  357.00%
   Vitamín D3  0,050 mg t.j. 1000 I.U.  1000.00%
   Vitamín K2  0,040 mg  53.30%
  *%RVH – podíl denního referenčního příjmu vitaminů a minerálů pro dospělé
  Výživové hodnoty ve 2 kapslích tj. v denní dávce v 100g
  Energetická hodnota 12 kJ  =  2,86 kcal 1 119 kJ  =  267 kcal
  Tuky 2,36 mg 0,22 g
  Z toho nasycené MK 0 0
  Bílkoviny 565,10 mg 52,68 g
  Sacharidy 99,77 mg 54,4 g
  Z toho cukry 99,56 mg 9,28 g
  Vláknina 75,85 mg 7,07 g
  Soľ 6,87 mg 0,64 g
    Doporučené dávkování: 2x denně 1 kapsli zapít tekutinou. Upozornění: Výrobek není určen pro děti, těhotné, kojící ženy a při alergii na včelí produkty. Stanovená doporučená dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25 °C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí. Výrobek chraňte před mrazem, přímým slunečním zářením a sálavým teplem. Hmotnost obsahu: 60 kapslí: 32,18g ±5% Výrobce: Tessa Live s.r.o., Orechový rad 1252/7, 945 01 Komárno Vyrobené na Slovensku
 • Energizující prášková kapsle, která posiluje imunitní systém a která obsahuje výlučně hodnotnou lyofilizovanou mateří kašičku.

  S VYSOKÝM POMĚREM AKTIVNÍ LÁTKY 60 toboliek Uklidňuje přetíženou nervovou soustavu, zabezpečuje nerušený spánek, snižuje škodlivé účinky stresu, zlepšuje paměť. Účinná látka: lyofilizovaná mateří kašička (denní dávka 2x1 kapsle se 700 mg lyofilizované mateří kašičky)

  Kdy Vám ji doporučujeme?

  Chcete-li posílit schopnost koncentrace, paměť. Dále pokud hledáte přírodní podporu k udržení stavu takových nemocí, jako je Altzheimerova a Parkinsonova choroba nebo roztroušená skleróza. Chcete-li zmírnit příznaky období přechodu. Účinná pomoc, i pokud Vás znepokojují příznaky přechodu, od hormonální nerovnováhy přes nervozitu až po nespavost. Pokud toužíte po rychlejší rekonvalescenci. Pokud po těžké operaci nebo vyčerpávající nemoci hledáte přirozenou podporu k rekonvalescenci. Pokud chcete zvýšit svou kondici. Pokud pravidelně sportujete pro zachování zdraví a chtěli byste udržet nebo posílit svou výkonnost a vytrvalost. Pokud trpíte depresemi. Pokud cítíte potřebu získat z přírodního zdroje klid a sílu k překonání vnitřního napětí. Pokud si přejete zvýšit svou sexuální energii, pokud byste chtěli zajistit hormonální podmínky pohlavní činnosti. Po porodu se doporučuje pro zvýšení tvorby mléka.

  Jak Bee Energy pomáhá Vašemu organismu?

  Zlepšuje paměť, krevní oběh. Díky svému blahodárnému účinku na nervovou soustavu a paměť může pomoci v případě Parkinsonovy choroby, astenické neurózy a neurózy z nadměrné citlivosti. (Vitek a Janci, Bratislava, 1968), ale výzkum dokazuje, že může regenerovat i poškozené nervové buňky (1999 Simic, Drekic, Roksandic, Prolic). Ochrání Vás proti stresu. Jedním z účinků mateří kašičky je, že vyrovnává činnost nadledvinek a sekreci adrenalinu, dělá nás odolnějšími vůči stresu. Přírodní anabolikum. Posiluje oslabené orgány, má obzvláště dobrý vliv na osoby v přechodu a sklerotiky. (Ludjanski, 1994). Při sportování zvyšuje hladinu energie, podporuje dýchání buněk (Nikulin, Jakuseva, 1989). Zmírňuje bolesti kloubů při pohybu a zmírňuje i příznaky poškození chrupavek. Normalizuje hormonální rovnováhu. Dostává organismus do hormonální rovnováhy, u obou pohlaví podporuje vyrovnanou činnost pohlavních hormonů, zvyšuje potenci, může způsobit nárůst sexuální aktivity.

  Proč je forma kapsle výhodná?

  Kapsle mateří kašičky se připravuje odpařováním vody zmrazením, jiným slovem lyofilizací. Tento dehydratační proces probíhá bez přidání chemikálií nebo tepla, díky čemuž Bee Energy zachová celý obsah živin čerstvé mateří kašičky. Na rozdíl od čerstvé mateří kašičky nevyžaduje nepřetržité chlazení, můžete ji vzít všude s sebou, snadno se dá zařadit do denního programu. Zatímco je chuť čerstvé mateří kašičky nezvyklá, pálivá, kapsle naproti tomu poskytuje příjemný chuťový zážitek.

  Jak užívat?

  Doporučujeme 2x1 kapsli denně, jednu ráno, jednu večer, aby byl přísun živin nepřerušený. 2 kapsle denně obsahují tolik účinných látek jako dvě lžíce (2 gramy) čerstvé mateří kašičky. Pro muže na zvýšení životní síly, na podporu pohlavních funkcí, pro nárůst sexuální aktivity a potence se doporučuje 60 – 90ti denní kúra.

  Žijte plnohodnotnější život díky kapslím mateří kašičky Bee Energy!

  Zdravotní údaje: Bee Energy výživový doplněk s lyofilizovanou včelí mateří kašičkou Složení: Lyofilizovaná včelí mateří kašička (Royal Jelly), rýžový škrob, želatinová kapsle s barvivy: oxid železitý žlutý, oxid titaničitý
   Účinná látka ve 2 kapslích tj. v denní dávce  %RVH *
  Lyofilizovaná včelí mateří kašička  700 mg  -
   Ryžový škrob  100 mg  -
  *%RVH – podíl denního referenčního příjmu vitaminů a minerálů pro dospělé
  Výživové hodnoty ve 2 kapslích tj. v denní dávce v 100g
  Energetická hodnota 13,52 kJ  =  3,23 kcal 1 355 kJ  =  324 kcal
  Tuky 4,79 mg 0,48 g
  Z toho nasycené MK 0 0
  Bílkoviny 459,68 mg 32,44 g
  Sacharidy 348,30 mg 34,9 g
  Z toho cukry 226,35 mg 22,68 g
  Vláknina 36,43 mg 3,65 g
  Soľ 3,59 mg 0,36 g
    Doporučené dávkování: 2x denně 1 kapsli zapít tekutinou. Výrobek není určen pro děti do 3 let, těhotné, kojící ženy a při alergii na včelí produkty. Upozornění: Stanovená doporučená dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25 °C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí. Výrobek chraňte před mrazem, přímým slunečním zářením a sálavým teplem. Hmotnost obsahu: 60 kapslí: 29,94 g ±5% Výrobce: Tessa Live s.r.o., Orechový rad 1252/7, 945 01 Komárno Vyrobené na Slovensku
 • Bee Fertile výživový doplněk s lyofilizovanou včelí mateří kašičkou, Myo-inositolem, D-chiro-inositolem a vit. B9 (kyselina listová), D3 a K2

  PLODNOST A HORMONÁLNÍ ROVNOVÁHY 60 kapslí Je to plodnost sama, účinná přírodní pomoc k dosažení vytouženého početí pomocí mateří kašičky, kyseliny listové, Myo-inositolem a D-chiro-inositolem. Kapsli mateří kašičky Bee Fertile doporučujeme k zajištění pravidelného cyklu, na podporu ovulace a těhotenství, na ztluštění děložní sliznice, na usnadnění implantace oplodněného vajíčka. Obsahuje také vitamín B9 neboli kyselinu listovou, která je velmi důležitá z hlediska úspěšného početí, protože nedostatek kyseliny listové lze dát do souvislosti s anorektálními abnormalitami, rozštěpem páteře a jinými fetálními lézemi a s vývojem dalších genetických poruch. Myo-inositol, který také patří mezi vitaminy skupiny B je přírodní výtažek, který může přispět ke zlepšení stavu rezistence na inzulín a tím i ke zvyšování plodnosti u PCOS (syndrom polycystických vaječníků), který způsobuje neplodnost. DCI, čili D-chiro-inositol je z podobných příčin také hodnotnou podporou v případě PCOS. Složení: Lyofilizovaná mateří kašička Vitamín B9 Myo-inositol DCI (D-chiro-inositol) Vitamín D3 Vitamín K2

  Kdy doporučujeme?

  Pokud si přejete miminko a proto je pro Vás důležité, abyste do těhotenství vstoupili v hormonální rovnováze a k tomu byste chtěli využít přírodní podporu. V případě problémů s neplodností: pokud kvůli nevyváženosti hormonálních funkcí, kvůli poruchám ovulace nebo kvůli velmi tenké děložní sliznici nemůžete otěhotnět. Především tehdy, pokud trpíte PCOS neboli syndromem polycystických vaječníků, který je považován za jednu z hlavních příčin neplodnosti a jako doplnění navrhované změny životního stylu byste chtěli přispět i přírodními účinnými látkami ke snížení rezistence na inzulín, která je doprovodným znakem nemoci. Chcete-li podpořit vyrovnaný metabolismus sacharidů, v souvislosti s tím snížit výkyvy obsahu cukrů v krvi, normalizaci tělesné hmotnosti.

  Proč působí mateří kašička blahodárně na plodnost?

  Mateří kašička je sama plodností, včely ji produkují jako potravu pro královnu a potomky v prvním stádiu. Včelí královna konzumuje výlučně mateří kašičku, není proto divu, že žije 40krát déle než ostatní obyvatelé úlu a ve vajíčkách vyprodukuje vícenásobek své váhy. Mateří kašička je látka, která zvyšuje životní sílu, energii, která svým složitým mechanismem vlivu přispívá také v lidském organismu ke zvyšování plodnosti.

  Jak Bee Fertile přispívá k růstu pravděpodobnosti otěhotnění?

  Myo-inositol a D-chiro-inositol mohou přispět k úspěchu terapie PCOS. Tyto bioaktivní složky patřící do skupiny vitaminů B příznivě ovlivňují metabolismus sacharidů, citlivost receptorů na inzulín, a tím na produkci některých ženských hormonů a jejich účinky. Cyklus mohou udělat pravidelnějším, vypočitatelnějším a mohou obnovit plodnost. Konzumování inositolu hraje celosvětově stále větší roli v terapii PCOS - samozřejmě při změně životního stylu, čili vedle diety s přísunem určitého množství sacharidů, při pravidelném pohybu a zvládání stresu. Mateří kašička může přispět ke zvýšení množství luteinizačního hormonu (LH), čímž pomáhá ovulaci, dozrávání vajíčka, tedy tomu procesu, při kterém se zralé vajíčko vypudí z vaječníků. Na základě stávajících zkušeností může být mateří kašička schopná toho, aby přispěla ke ztluštění děložní sliznice, která je nezbytně nutná k implantaci oplodněného vajíčka. Rovněž může zvýšit množství hormonu progesteron, který je nezbytný k implantaci oplodněného vajíčka a k jeho rozvoji v počátečním období těhotenství.

  Proč je forma kapsle výhodná?

  Kapsle mateří kašičky se připravuje odpařováním vody zmrazením, jiným slovem lyofilizací. Tento dehydratační proces probíhá bez přidání chemikálií nebo tepla, díky čemuž Bee Fertile zachová celý obsah živin čerstvé mateří kašičky. Na rozdíl od čerstvé mateří kašičky nevyžaduje nepřetržité chlazení, můžete ji vzít všude s sebou, snadno se dá zařadit do denního programu. Zatímco je chuť čerstvé mateří kašičky nezvyklá, pálivá, kapsle naproti tomu poskytuje příjemný chuťový zážitek.

  Jak se doporučuje užívat?

  Na upravení ženského cyklu a na podporu početí doporučujeme užívat 2 kapsle denně jako kúru. Kúru začněte po skončení menstruace a poté nepřetržitě užívejte 2x1 kapsli denně do začátku dalšího menstruačního cyklu, potom si dejte přestávku na 5-7 dní trvání menstruace. Užívání Bee Fertile je tedy závislé na cyklu, užívání a přestávku v užívání třeba přizpůsobit trvání cyklu. Kúru je třeba držet 4-6 měsíců, poté si dát měsíc přestávku a začít znovu - výjimkou je, pokud do té doby nastane početí. Během těhotenství se její užívání již nedoporučuje.

  Vyberte si kapsli mateří kašičky Bee Fertile na podporu početí!

  Zdravotní údaje: Bee Fertile výživový doplněk s lyofilizovanou včelí mateří kašičkou Složení: Lyofilizovaná včelí mateří kašička (Royal Jelly), Myo Inositol (ceratina siliqua, fruit, powder), Vitamín B9 (kyselina listová), Vitamín K2 (menachinon MK7), Vitamín D3 (cholekaciferol), želatinová kapsle s barvivy: oxid železitý červený, oxid titaničitý
   Účinná látka ve 2 kapslích tj. v denní dávce  %RVH *
  Lyofilizovaná včelí mateří kašička  400 mg  -
   Myo Inositol+DCI  400 mg  -
   Vitamín B9 (kyselina listová)  0,200 mg  -
   Vitamín K2  0,040 mg  -
   Vitamín D3 0,020 mg t.j. 400 I.U.  53.30%
  *%RVH – podíl denního referenčního příjmu vitaminů a minerálů pro dospělé
  Výživové hodnoty ve 2 kapslích tj. v denní dávce v 100g
  Energetická hodnota 15,03 kJ  =  3,59 kcal 1 480 kJ  =  354 kcal
  Tuky 2,94 mg 0,29 g
  Z toho nasycené MK 0 0
  Bílkoviny 311,19 mg 30,64 g
  Sacharidy 552,38 mg 54,4 g
  Z toho cukry 118,29 mg 11,65 g
  Vláknina 30,16 mg 2,97 g
  Soľ 2,13 mg 0,21 g
    Doporučené dávkování: 2x denně 1 kapsli zapít tekutinou. Výrobek není určen pro děti, těhotné, kojící ženy a při alergii na včelí produkty. Upozornění: Stanovená doporučená dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25 °C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí. Výrobek chraňte před mrazem, přímým slunečním zářením a sálavým teplem. Hmotnost obsahu: 60 kapslí: 30,46g ±5% Výrobce: Tessa Live s.r.o., Orechový rad 1252/7, 945 01 Komárno Vyrobené na Slovensku
 • Bee Immune výživový doplněk s lyofilizovanou včelí mateří kašičkou, aceroly (přírodní vitamin C) a vit. B12, D3 a K2

  PRO VAŠI IMUNITU 60 kapslí

  Cenná přirozená podpora Vašeho imunitního systému, pro detoxikaci organismu, na lehčí snášení nachlazení, chřipky.

  Kapsle obsahující mateří kašičku a další hodnotné přírodní látky Vám může pomoci při detoxikaci organismu a při posílení imunity. Zabraňuje množení bakterií a virů, dále ochraňuje organismus před jedovatými látkami. Může zkrátit rekonvalescenci po nemoci a může pomoci i v tom, abyste později byli odolnější vůči nákazám. Složení: Lyofilizovaná mateří kašička Acerola (přírodní vitamín C) Vitamín B12 Vitamín D3 Vitamín K2

  Kdy doporučujeme?

  Chcete-li podpořit svůj imunitní systém v podzimním - zimním období, kdy je jeho hlavním úkolem chránit před infekcí horních cest dýchacích, ochrana před chřipkou a jejich co nejsnadněji překonání. Chcete-li se osvobodit od nahromaděných jedovatých látek, pokud cítíte, že velmi potřebujete ze svého organismu odstranit látky, které brání normální činnosti Vašeho imunitního systému. Chcete-li pomoci Vašemu hlavnímu detoxikačnímu orgánu, játrům, v tom, aby byly detoxikační procesy skutečně účinné. Pokud se zotavujete po nemoci a rádi byste urychlili proces uzdravení.

  V čem je tajemství Bee Immune?

  Urychluje proces detoxikace. Faktem je, že vznik nemocí úzce souvisí s tím, nakolik se naplníme umělými, mnohokrát jedovatými sloučeninami, které se nutně dostávají do našeho organismu při stravování. V našem těle nepřetržitě probíhá proces detoxikace, který v první řadě provádí játra. Bee Immune pomáhá v tom, abyste se snadněji zbavili škodlivých látek, aby byl proces detoxikace úspěšnější. Obnovuje Vaše buňky. Svými hodnotnými složkami (bílkoviny, vitamíny B, minerální látky, tuky, cukry) podporuje obnovování buněk, jejich harmonickou činnost. Jelikož mateří kašička není lékem, ale co možná nejpřirozenější látkou, zužitkuje se lépe než syntetické vitaminové přípravky. Intenzivně detoxikuje organismus. Na začátku se mohou objevit průjem, bolesti hlavy, závratě, ale netřeba se toho leknout a přestat s užíváním, to jsou jen příznaky počínající silné detoxikace. Odchod jedovatých látek zatěžuje náš organismus, ale pro změnu po pominutí počátečních obtíží budeme v o to lepším stavu. Vyplatí se vydržet, abychom v další etapě kúry měli už pouze jen požitek z blahodárných účinků mateří kašičky.

  Jak posiluje Váš imunitní systém?

  Mateří kašička velmi pomáhá při překonávání virů, bakterií, infekcí způsobených houbami a vlivu jedovatých látek. Povzbuzuje činnost bílých krvinek, které tak snáze bojují proti vetřelcům. Už samotné účinné látky mateří kašičky jsou schopny zahubit množství choroboplodných organismů. Studie potvrzují, že mohou zastavit rozmnožování viru herpes, účinně zakročit proti bakteriím E.Coli, kožním houbám nebo proti viru chřipky.

  Proč je forma kapsle výhodná?

  Kapsle mateří kašičky se připravuje odpařováním vody zmrazením, jiným slovem lyofilizací. Tento dehydratační proces probíhá bez přidání chemikálií nebo tepla, díky čemuž Bee Immune zachová celý obsah živin čerstvé mateří kašičky. Na rozdíl od čerstvé mateří kašičky nevyžaduje nepřetržité chlazení, můžete ji vzít všude s sebou, snadno se dá zařadit do denního programu. Zatímco je chuť čerstvé mateří kašičky nezvyklá, pálivá, kapsle naproti tomu poskytuje příjemný chuťový zážitek.

  Jak užívat?

  Doporučujeme 2x1 kapsli denně, jednu ráno, jednu večer, aby byl přísun živin nepřerušený.

  Zažijte pocit tělesné a duševní rovnováhy s kapslí mateří kašičky Bee Immune, která podporuje detoxikaci organismu!

  Zdravotné údaje: Bee Immune výživový doplnok   Složení: Lyofilizovaná včelí mateří kašička (Royal jelly), Acerola Malpighia punicifolia, juice concentrate powder 17%), Vitamín K2 (menachinom MK7), Vitamín D3 (cholekaciferol), Vitamín K2 (cyanocobalamin powder), želatinová kapsle s barvivy: oxid železitý žlutý, oxid železitý červený, oxid titaničitý
   Účinná látka ve 2 kapslích tj. v denní dávce  %RVH *
  Lyofilizovaná včelí mateří kašička  400 mg  -
   Acerola  360 mg  -
   Vitamín K2  0,040 mg  53.30%
   Vitamín D3  0,010 mg t.j.  400 I.U.  200.00%
   Vitamín B12  0,0025 mg  100.00%
  *%RVH – podíl denního referenčního příjmu vitaminů a minerálů pro dospělé
  Výživové hodnoty ve 2 kapslích tj. v denní dávce v 100g
  Energetická hodnota 13,59 kJ  =  3,25 kcal 1 377 kJ  =  329 kcal
  Tuky 2,07 mg 0,21 g
  Z toho nasycené MK 0 0
  Bílkoviny 320,18 mg 32,44 g
  Sacharidy 462,90 mg 46,9 g
  Z toho cukry 201,05 mg 20,37 g
  Vláknina 24,38 mg 2,47 g
  Soľ 2,27 mg 0,23 g
  Doporučené dávkování: 2x denně 1 kapsli zapít tekutinou. Výrobek není určen pro děti do 3 let, těhotné, kojící ženy a při alergii na včelí produkty. Upozornění: Stanovená doporučená dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25 °C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí. Výrobek chraňte před mrazem, přímým slunečním zářením a sálavým teplem. Hmotnost obsahu: 60 kapslí: 29,61 g ± 5% Výrobce: Tessa Live s.r.o., Orechový rad 1252/7, 945 01 Komárno Vyrobené na Slovensku
 • BEE VITAL kapsle pro Vaši vitalitu s přírodními antioxidanty A, C, E a léčivými houbami

  Tobolka mateří kašičky s lyofilizovanou mateří kašičkou, s antioxidanty a léčivou houbou pro vitalitu, ochranu před nemocemi ze stresu. PŘÍRODNÍ ANTIOXIDANTY 60 kapslí Kapsle mateří kašičky s lyofilizovanou mateří kašičkou, s antioxidanty a léčivou houbou pro vitalitu, ochranu před nemocemi ze stresu. Díky obsahu vitamínů A, C, a E může přispět ke snížení pravděpodobnosti vzniku rakoviny a jiných vážných chorob. Vitamín B12, který se v ní nachází, se považuje za nejsilnější vitamín na odstranění stresu. Léčivá houba také může sehrát důležitou roli při prevenci proti rakovině. Složení: Lyofilizovaná mateří kašička Vitamín A Vitamín C Vitamín E Vitamín B12 Oyster mushroom - léčivá houba, hlíva ústřičná

  Kdy doporučujeme?

  • Chcete-li svůj imunitní systém posílit proti každodenním výzvám.
  • Pokud je pro Vás důležité předcházení nemocem, hlavně co se týče nádorových onemocnění.
  • Pokud byste chtěli zabránit tomu, aby trvalý stres vedl ke vzniku různých vážných onemocnění.

  Jak vitalizuje kapsle mateří kašičky Bee Vital?

  Může posílit Váš organismus. Vitamíny, které se v kapsli nacházejí, jsou silnými antioxidanty, které jsou schopny neutralizovat volné radikály, které poškozují buňky a jsou zodpovědné za vznik chorob. Tento účinek může přispět k předcházení mnoha nemocí, k podpoře obranných schopností, k tomu, aby byl Váš organismus lépe obrněný vůči výzvám. U léčivé houby hlívy ústřičné se předpokládá, že by mohla sehrát roli v prevenci rakoviny. Vitalizuje, může urychlovat uzdravení. Pomocí zvláštních vazeb, kombinací proteinů, imunoglobulinů, nenasycených mastných kyselin (Omega 4,6), které se nacházejí v mateřské kašičce, regeneruje poraněná místa. Jelikož její účinné látky se mohou dostat do více systémů orgánů, může v mnoha případech urychlit uzdravení, ať už se jedná o nemoci srdce, jater, ledvin nebo močového měchýře, astma, bronchitidu, o nemoci pokožky, sliznic, zubní kaz nebo šedý zákal (kataraktu). Vyvažuje nervovou soustavu, pomáhá vyrovnat se se stresem. Díky vysokému obsahu vitaminu B12 může snížit škodlivé účinky stresu. Vitamín B12, rozpustný ve vodě, je jedním nejdůležitějších vitaminů skupiny B, protože je nezbytný pro vytváření červených krvinek, buněk nervového systému, při tvorbě tkání, pro jejich normální činnost. Při nedostatku vitamínu B12 nervová soustava nefunguje správně, jsme unavenější, vyčerpaní a může se vyvinout i anémie.

  Proč je forma kapsle výhodná?

  Kapsle mateří kašičky se připravuje odpařováním vody zmrazením, jiným slovem lyofilizací. Tento dehydratační proces probíhá bez přidání chemikálií nebo tepla, díky čemuž Bee Vital zachová celý obsah živin čerstvé mateří kašičky. Na rozdíl od čerstvé mateří kašičky nevyžaduje nepřetržité chlazení, můžete ji vzít všude s sebou, snadno se dá zařadit do denního programu. Zatímco je chuť čerstvé mateří kašičky nezvyklá, pálivá, kapsle naproti tomu poskytuje příjemný chuťový zážitek.

  Jak užívat?

  Doporučujeme 2x1 kapsli denně, jednu ráno, jednu večer, aby byl přísun živin nepřerušený.

  S kapslí mateří kašičky Bee Vital budete vyrovnanější, klidnější a silnější!

  Zdravotní údaje: Bee Vital výživový doplněk Složení: Lyofilizovaná včelí mateří kašička, (Royal Jelly), Hlíva ústřičná (Pleurotus ostreaus, extrakt), Vitamín C (L.askorban sodný), Vitamín E (Alfa-tokorefol acetát), Vitamín A (Retinyl acetát), Vitamín B12 (Kyanokobalamin ), kapsle rostlinného původu - vegetariánská, barvivo chlorofylin.
   Účinná látka ve 2 kapslích tj. v denní dávce  %RVH *
  Lyofilizovaná včelí mateří kašička  400 mg  -
   Hliva ustricovitá  200 mg  -
   Vitamín C  160 mg  200.00%
   Vitamín E  60 mg  500.00%
   Vitamín A  2 mg  250.00%
   Vitamín B12  0,010 mg  400.00%
  *%RVH – podíl denního referenčního příjmu vitaminů a minerálů pro dospělé
  Výživové hodnoty ve 2 kapslích tj. v denní dávce v 100g
  Energetická hodnota 16,26 kJ  =  2,76 kcal 1 408 kJ  =  336 kcal
  Tuky 43,30 mg 3,5 g
  Z toho nasýtené MK 15,13 mg 1,31 g
  Bílkoviny 362,31 mg 31,38 g
  Sacharidy 471,08 mg 40,8 g
  Z toho cukry 217,06 mg 18,8 g
  Vláknina 62,12 mg 5,38 g
  Soľ 55,31 mg 4,79 g
    Doporučené dávkování: 2x denně 1 kapsli zapít tekutinou. Výrobek není určen pro děti, těhotné, kojící ženy a při alergii na včelí produkty. Upozornění: Stanovená doporučená dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25 °C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí. Výrobek chraňte před mrazem, přímým slunečním zářením a sálavým teplem. Hmotnost obsahu: 60 kapslí: 34,64 g ±5% Výrobce: Tessa Live s.r.o., Orechový rad 1252/7, 945 01 Komárno Vyrobené na Slovensku
 • Čerstvá včelí mateří kašička 50g

  100% čerstvá mateří kašička

  Popis produktu

  Pozornosti včelařů během jejich práce neunikl rozdíl, který zpozorovali mezi včelou matkou a včelími dělnicemi. Včelí dělnice se dožívají podstatně méně (4 až 6 týdnů) ve srovnání se včelí matkou, která se dožívá 5-7 let. Včelí dělnice jsou viditelně menší ve srovnání s včelími matkami a také jejich vzhled je mnohem jednodušší. Včelí matky jsou větší, zejména jejich bříška jsou vyvinutější, jsou delší a jejich zbarvení je výraznější. Ale největším rozdílem mezi nimi je fakt, že včelí matky jsou jako jediné schopné klást oplodněná vajíčka a tím udržují jejich druh naživu.

  Včelaři a vědci se po několik generací výzkumů pokoušeli zjistit příčinu rozdílů mezi včelími matkami a včelími dělnicemi. Dnes už vědí, že jedinou příčinou jejich rozdílnosti je rozdíl v jejich potravě. Larva, ze které se má vyvinout včelí matka je krmena speciální potravou jak během vývoje, tak i během celého svého života. Tato jedinečná a velmi hodnotná potrava je právě včelí mateří kašička. Právě proto se nazývá včelí mateří kašička elixírem dlouhého života a plodnosti.

  Dosavadní zkušenosti ukazují, že včelí mateří kašička a její blahodárné vlastnosti mají pozitivní účinky na lidský organismus. Ve skutečnosti včelí mateří kašička znovu probudí náš organismus regenerováním našich buněk. Má jedinečnou schopnost, díky které léčí tam, kde je to nejvíce potřeba.
  • Včelí mateří kašička přirozeně posiluje organismus.
  • Podporuje správnou funkci organismu, regeneruje jeho buňky a tím zpomaluje proces stárnutí.
  • Je to vynikající, posilující a osvěžující přípravek, a jeho konzumací můžeme zvýšit náš pracovní výkon.
  • Zvyšuje schopnost koncentrace a pozornosti.
  • Podporuje imunitní systém našeho organismu a tím zvyšuje fyzickou i mentální odolnost.
  • Má příznivé účinky na dýchací cesty a sliznice.
  • Napomáhá při trávení a urychluje metabolické procesy v lidském organismu.
  • Je to účinný posilovač paměti.
  • Má uklidňující účinky na tělo i duši po každodenním vlivu stresu.
  • U dětí pomáhá řešit problémy s nespavostí, nechutí k jídlu a oslabenou imunitou.
  • Podporuje krvetvorbu.
  • Normalizuje menstruaci a pomáhá při otěhotnění.
  • Má pozitivní vliv na organismus žen v období menopauzy.
  • Zmírňuje bolesti kloubů.
  • Dodává pružnost pokožce.
  • Pomáhá při léčbě bradavic posílením imunitního systému.

  Její nejdůležitější složky

  Obsahuje mnoho složek nezbytných pro lidský organismus. Složení mateří kašičky je velmi bohaté a díky společnému účinku těchto složek má takový blahodárný účinek na lidský organismus. Obsahuje přibližně 66% vody. Velmi důležitý je vysoký obsah bílkovin, který představuje 18-25%.

  Ve včelí mateřské kašičce byl dosud zjištěn výskyt 25-ti druhů aminokyselin. Dále obsahuje důležité mastné kyseliny, vitamíny a minerály. Najdeme v ní stejné sacharidy jako v medu. Obsahuje také ve vysokém poměru gama-globulin, který posiluje imunitní systém a tak se náš organismus snadněji brání vůči nemocem. Obsahuje i složky, které se v ní vyskytují jen ve velmi nízké koncentraci, ale o to více jsou důležité. Jsou to antibiotické, herbicidní složky a prohormony.

  Z prohormonů je nejdůležitější acetylcholin, který působí v centrální nervové soustavě a podněcuje hipokampus k vytváření nových vzpomínek. Včelí mateří kašička je přirozeným zdrojem 10-hydroxy-delta-2-decenové kyseliny, která má antibakteriální účinek a tím podporuje obranyschopnost našeho organismu. Včelí mateří kašička je z biochemického hlediska velmi složitá. Byla podrobena mnoha výzkumům, ale malé procento jejích složek je dodnes neznámé. Její složení a struktura je natolik jedinečná a výjimečná, že se dodnes ještě nepovedla vyrobit synteticky. Právě to je důkazem, že včelí mateří kašička je jedinečný druh výživy.

  Dávkování

  Užívejte denně 2x1gram pod jazyk a nechte ji rozpustit. První dávku užijte ráno, půl hodiny před jídlem a druhou dávku hodinu po večeři. Užívejte ji v 2-3 měsíčních kúrách. Mezi jednotlivými kúrami doporučujeme vložit 30 denní pauzu. Podrobnější informace o dávkování se můžete dočíst v „encyklopedii o mateří kašičce“.

  K produktu prodáváme i odměrku, která když je naplněna po okraj včelí mateří kašičkou, tak obsahuje dávku 1 gram.

  Chuť čisté včelí mateří kašičky není příliš příjemná, má nakyslou, mírně štiplavou chuť, kterou způsobují mastné kyseliny (10- HDA a acetylcholin). Její chuť je specifická, nedá se k ničemu přirovnat, ale dá se na ni snadno zvyknout. Na našich stránkách se můžete dočíst o více způsobech užívání. Pro ty, kdo by si nezvykli na její chuť, doporučujeme náš další produkt, včelí mateří kašičku v medu.

  Uskladnění

  Včelí mateří kašičku uchováváme v chladničce v teplotě pod 5°C. Pokud ji chceme uchovat po delší dobu, můžeme ji skladovat i v mrazničce. Můžeme ji smíchat i s medem a to v poměru 25g včelí mateří kašičky na 500g medu a tak ji lze skladovat i mimo chlad. Uskladňujte ji vzduchotěsně na suchém, chladném místě a mimo dosah světla. Nesmí se dotýkat kovových předmětů. Produkt je dodáván s kovovým uzávěrem, jehož vnitřek je však pokryt ochrannou vrstvou, takže nepřichází do styku s kovem a tím pádem neoxiduje!

  Upozornění

  Nevhodné pro děti do 3 letech. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Doplněk výživy neslouží jako náhrada vyvážené stravy. Při alergii na včelí produkty mohou vzniknout kontraindikace.

  Trvanlivost

  Čerstvá včelí mateří kašička si uchová svůj příznivý účinek až 12 měsíců od jejího sběru (při skladování při teplotě 0-5°C) a to i přesto, že neobsahuje žádné přídavné ani konzervační látky. Datum trvanlivosti je vyznačeno na spodní části produktu. Před objednáním tohoto produktu se o podmínkách dodání a o možnosti dodání chlazené včelí mateří kašičky informujte zde.

  Aktuální akce při koupi 2ks stejných produktů 5% sleva při koupi 3ks stejných produktů 10% sleva při koupi 4ks stejných produktů 15% sleva při koupi 5ks stejných produktů 20% sleva

  Při každé objednávce nad 2,000,- Kč je doručení prostřednictvím kurýrní služby GLS zdarma!
 • Čerstvá včelí mateří kašička 100g

  100% čerstvá mateří kašička

  Popis produktu

  Pozornosti včelařů během jejich práce neunikl rozdíl, který zpozorovali mezi včelou matkou a včelími dělnicemi. Včelí dělnice se dožívají podstatně méně (4 až 6 týdnů) ve srovnání se včelí matkou, která se dožívá 5-7 let. Včelí dělnice jsou viditelně menší ve srovnání s včelími matkami a také jejich vzhled je mnohem jednodušší. Včelí matky jsou větší, zejména jejich bříška jsou vyvinutější, jsou delší a jejich zbarvení je výraznější. Ale největším rozdílem mezi nimi je fakt, že včelí matky jsou jako jediné schopné klást oplodněná vajíčka a tím udržují jejich druh naživu.

  Včelaři a vědci se po několik generací výzkumů pokoušeli zjistit příčinu rozdílů mezi včelími matkami a včelími dělnicemi. Dnes už vědí, že jedinou příčinou jejich rozdílnosti je rozdíl v jejich potravě. Larva, ze které se má vyvinout včelí matka je krmena speciální potravou jak během vývoje, tak i během celého svého života. Tato jedinečná a velmi hodnotná potrava je právě včelí mateří kašička. Právě proto se nazývá včelí mateří kašička elixírem dlouhého života a plodnosti.

  Dosavadní zkušenosti ukazují, že včelí mateří kašička a její blahodárné vlastnosti mají pozitivní účinky na lidský organismus. Ve skutečnosti včelí mateří kašička znovu probudí náš organismus regenerováním našich buněk. Má jedinečnou schopnost, díky které léčí tam, kde je to nejvíce potřeba.
  • Včelí mateří kašička přirozeně posiluje organismus.
  • Podporuje správnou funkci organismu, regeneruje jeho buňky a tím zpomaluje proces stárnutí.
  • Je to vynikající, posilující a osvěžující přípravek, a jeho konzumací můžeme zvýšit náš pracovní výkon.
  • Zvyšuje schopnost koncentrace a pozornosti.
  • Podporuje imunitní systém našeho organismu a tím zvyšuje fyzickou i mentální odolnost.
  • Má příznivé účinky na dýchací cesty a sliznice.
  • Napomáhá při trávení a urychluje metabolické procesy v lidském organismu.
  • Je to účinný posilovač paměti.
  • Má uklidňující účinky na tělo i duši po každodenním vlivu stresu.
  • U dětí pomáhá řešit problémy s nespavostí, nechutí k jídlu a oslabenou imunitou.
  • Podporuje krvetvorbu.
  • Normalizuje menstruaci a pomáhá při otěhotnění.
  • Má pozitivní vliv na organismus žen v období menopauzy.
  • Zmírňuje bolesti kloubů.
  • Dodává pružnost pokožce.
  • Pomáhá při léčbě bradavic posílením imunitního systému.

  Její nejdůležitější složky

  Obsahuje mnoho složek nezbytných pro lidský organismus. Složení mateří kašičky je velmi bohaté a díky společnému účinku těchto složek má takový blahodárný účinek na lidský organismus. Obsahuje přibližně 66% vody. Velmi důležitý je vysoký obsah bílkovin, který představuje 18-25%.

  Ve včelí mateřské kašičce byl dosud zjištěn výskyt 25-ti druhů aminokyselin. Dále obsahuje důležité mastné kyseliny, vitamíny a minerály. Najdeme v ní stejné sacharidy jako v medu. Obsahuje také ve vysokém poměru gama-globulin, který posiluje imunitní systém a tak se náš organismus snadněji brání vůči nemocem. Obsahuje i složky, které se v ní vyskytují jen ve velmi nízké koncentraci, ale o to více jsou důležité. Jsou to antibiotické, herbicidní složky a prohormony.

  Z prohormonů je nejdůležitější acetylcholin, který působí v centrální nervové soustavě a podněcuje hipokampus k vytváření nových vzpomínek. Včelí mateří kašička je přirozeným zdrojem 10-hydroxy-delta-2-decenové kyseliny, která má antibakteriální účinek a tím podporuje obranyschopnost našeho organismu. Včelí mateří kašička je z biochemického hlediska velmi složitá. Byla podrobena mnoha výzkumům, ale malé procento jejích složek je dodnes neznámé. Její složení a struktura je natolik jedinečná a výjimečná, že se dodnes ještě nepovedla vyrobit synteticky. Právě to je důkazem, že včelí mateří kašička je jedinečný druh výživy.

  Dávkování

  Užívejte denně 2x1gram pod jazyk a nechte ji rozpustit. První dávku užijte ráno, půl hodiny před jídlem a druhou dávku hodinu po večeři. Užívejte ji v 2-3 měsíčních kúrách. Mezi jednotlivými kúrami doporučujeme vložit 30 denní pauzu. Podrobnější informace o dávkování se můžete dočíst v „encyklopedii o mateří kašičce“.

  K produktu prodáváme i odměrku, která když je naplněna po okraj včelí mateří kašičkou, tak obsahuje dávku 1 gram.

  Chuť čisté včelí mateří kašičky není příliš příjemná, má nakyslou, mírně štiplavou chuť, kterou způsobují mastné kyseliny (10- HDA a acetylcholin). Její chuť je specifická, nedá se k ničemu přirovnat, ale dá se na ni snadno zvyknout. Na našich stránkách se můžete dočíst o více způsobech užívání. Pro ty, kdo by si nezvykli na její chuť, doporučujeme náš další produkt, včelí mateří kašičku v medu.

  Uskladnění

  Včelí mateří kašičku uchováváme v chladničce v teplotě pod 5°C. Pokud ji chceme uchovat po delší dobu, můžeme ji skladovat i v mrazničce. Můžeme ji smíchat i s medem a to v poměru 25g včelí mateří kašičky na 500g medu a tak ji lze skladovat i mimo chlad. Uskladňujte ji vzduchotěsně na suchém, chladném místě a mimo dosah světla. Nesmí se dotýkat kovových předmětů. Produkt je dodáván s kovovým uzávěrem, jehož vnitřek je však pokryt ochrannou vrstvou, takže nepřichází do styku s kovem a tím pádem neoxiduje!

  Upozornění

  Nevhodné pro děti do 3 letech. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Doplněk výživy neslouží jako náhrada vyvážené stravy. Při alergii na včelí produkty mohou vzniknout kontraindikace.

  Trvanlivost

  Čerstvá včelí mateří kašička si uchová svůj příznivý účinek až 12 měsíců od jejího sběru (při skladování při teplotě 0-5°C) a to i přesto, že neobsahuje žádné přídavné ani konzervační látky. Datum trvanlivosti je vyznačeno na spodní části produktu. Před objednáním tohoto produktu se o podmínkách dodání a o možnosti dodání chlazené včelí mateří kašičky informujte zde.

  Aktuální akce při koupi 2ks stejných produktů 5% sleva při koupi 3ks stejných produktů 10% sleva při koupi 4ks stejných produktů 15% sleva při koupi 5ks stejných produktů 20% sleva

  Při každé objednávce nad 2,000,- Kč je doručení prostřednictvím kurýrní služby GLS zdarma!