Včelí mateří kašička jako doplněk výživy pro sportovce

Tento zvláštní přírodní doplněk výživy je bohatý na složky, které jsou schopny podpořit aktivitu a funkci našeho organismu, a tím nám pomáhají vytěžit z našeho těla maximum. Podle dosavadních zkušeností podporuje funkci srdečně cévní soustavy, což znamená, že nám pomáhá dosahovat vynikajících výsledků nejen ve sportu, ale i v jiných důležitých oblastech našeho života.

Včelí mateří kašička a její obsah vitamínů, bílkovin a minerálů podporuje udržovat zdraví a harmonizovat náš organismus, aniž by vyvolávala vedlejší účinky. Musíme však vědět, že během prvních pár dní jejího užívání můžeme pociťovat bolesti hlavy a nevolnost. Tyto příznaky ale po několika dnech zmizí, takže kvůli tomu nepřerušujte svou kúru.

Pryč se stresem!

presportovcovAť už se jedná o jakýkoliv druh soutěžního sportu, každý z nich znamená výzvu pro náš organismus a nervový systém. Právě proto můžeme použít včelí mateří kašičku jako vynikající doplněk výživy v předsoutěžní přípravě. Díky celé soustavě B vitaminů snižuje únavu po trénincích. Vitamin B5 posiluje nervový systém v odolnosti proti stresu a urychluje látkovou přeměnu v našem těle. Složky včelí mateří kašičky nás ochraňují proti stresu tím, že vyrovnávají funkci nervového systému, pomáhají nám při zvládání depresivních stavů a také při nespavosti. Díky těmto účinkům nám pomáhá podat maximální výkon, a to nejen ve sportu.

Rychlejší regenerace po zraněních

Víme, že v každém sportu se pravidelně vyskytují zranění, ať se jim už pokoušíme předejít nebo ne. Při regeneraci po zraněních plní včelí mateří kašička velmi důležitou roli, protože urychluje celý proces regenerace, ať se již jedná o jakýkoliv druh zranění. Odborné výzkumy dokazují, že včelí mateří kašička silně podporuje imunitní systém, čímž jej chrání před infekcemi, viry, bakteriemi. Jejím užíváním je naše tělo mnohem více schopno bojovat proti nemocem a oslabení vyplývajících ze zranění. Včelí mateří kašička se úspěšně používá i v dermatologii při ošetření kožních poranění a odřenin. Její použití podporuje a urychluje hojení ran. Vyzkoušejte sílu přírody místo synteticky vytvořených vitamínů!