Elixír pro seniory

Včelí mateří kašička je látka, jejíž většinu složek se podařilo identifikovat během minulých desetiletí, ale stále obsahuje i takové složky, které jsou dosud neznámé. Co o ní víme je, že obsahuje množství kvalitních bílkovin, vitamínů (mezi nimi všechny druhy vitamínů skupiny B) a minerálů. Tím, že je včelí mateří kašička zdrojem potravy včelí matky a včelích larev, její bohaté složení podporuje vitalitu, energii, sílu, zvyšuje plodnost a prodlužuje délku života. Navíc není lékem, takže nevyvolává žádné vedlejší účinky a pomáhá celému organismu, aby fungoval zdravě a správně.

Včelí mateří kašička a obnova buněk

elixirČasto se setkáváme s nemocemi, které se s věkem vyskytují častěji a častěji. Díky jedinečnému složení má včelí mateří kašička příznivý účinek v boji proti těmto chorobám. Tím, že její aktivní složky regenerují buňky v lidském těle, je schopna zpomalit proces stárnutí a také zastavit šíření různých nemocí. Díky jejímu bohatému obsahu živin je určena pro každého při dlouhodobém pociťování únavy, slabosti a při zotavování po nemocech.

Kyselina pantothenová proti bolesti a stresu

Díky tomu, že včelí mateří kašička obsahuje kyselinu pantothenovou (vitamin B5), má protizánětlivý účinek a podporuje činnost nadledvinek, je schopna zpomalovat proces stárnutí. I díky tomu dosahuje výborných výsledků při léčbě různých zánětů kloubů. Kyselina pantothenová, která se nachází ve včelí mateří kašičce, je schopna účinkovat mnohem efektivněji, než ta synteticky vytvořená, a to i přesto, že její obsah ve včelí mateřské kašičce je velmi malý. Mezi její blahodárné účinky patří i pozitivní vliv na nervovou soustavu, díky čemuž pomáhá zachovat si dobrou paměť.

Včelí mateří kašička je stejně účinná i při jiných problémech nervové soustavy, jako například při léčbě Alzheimerovy a Parkinsonovy choroby. Její účinky se osvědčily i při potlačování příznaků deprese a při pocitech úzkosti. Má dobrý vliv i na osoby s poruchami spánku. Včelí mateří kašička je schopna zásobovat organismus starších osob živinami, které zabrání tvorbě nemocí typických pro vyšší věk.

Jak se vyplatí dávkovat včelí mateří kašičku?

Je důležité poznamenat, že podle nejnovějších výzkumů má nejefektivnější účinek, pokud jí užíváme 1 – 5 g denně. Doporučujeme ji užívat v kúrách. Každá nemoc vyžaduje odlišné dávkování a tím pádem i jinou kúru.
Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně dávkování včelí mateří kašičky, klikněte na „použití a dávkování včelí mateří kašičky“ na úvodní stránce nebo nás kontaktujte na následující e-mailové adrese: info@materi-kasicka.cz