Proč si vybrat čistou včelí mateří kašičku?

Včelí mateří kašička se používá jako základní složka v mnoha lécích a doplňcích výživy určených na léčení ženských problémů, podporu otěhotnění, posílení imunitního systému a ve více druzích kosmetických produktů. Včelí mateří kašička se podrobněji zkoumá již od druhé poloviny minulého století, díky čemuž se podařilo identifikovat většinu jejích aktivních složek a jejich účinek na lidský organismus. Druhy léků, doplňků výživy a kosmetických produktů, jejichž hlavní složkou je včelí mateří kašička, se vyznačují vynikajícími účinky.

Prvotní skupenství je nejúčinnější

vseobecneomaterskejkasickyJak již víme, včelí mateří kašička je velmi citlivá, zejména co se týče jejího skladování, protože její komplexní složení se snadno změní, pokud se změní její struktura, čímž se její účinky značně sníží. Proto výrobky, které obsahují zpracovanou nebo pozměněnou formu včelí mateří kašičky, mají nižší účinek než čistá, čerstvá včelí mateří kašička.

Pokud však chceme pro sebe tu nejlepší a nejúčinnější formu včelí mateří kašičky, tak je pro nás tou nejlepší volbou čerstvá včelí mateří kašička. Je o ní známo, že je účinná díky společnému účinku všech jejích složek (acetylcholin, kyselina pantothenová, 10-HDA, aminokyseliny, vitamíny, minerály). Proto je důležité, abychom namísto hotových výrobků se zpracovanou včelí mateří kašičkou užívali raději čerstvou, nekonzervovanou a nemodifikovanou včelí mateří kašičku, a tím si zajistili zdroj naší vitality a harmonie.